You are now leaving hotshoes.asia
Please be informed that upon entering a third party website, Hotshoes’s privacy policy ceases to apply and you are advised to read the privacy policies of the third party website. Hotshoes gives no warranty as to the entirety, accuracy or security of the linked third party website or any of its content.
As such, Hotshoes shall not be responsible or liable in connection with the content of or the consequences of accessing the third party website.
អំពីធនាគារ ហេង ហ្វឹង
ធនាគារ ហេង ហ្វឹង (ខេមបូឌា) ម.ក (“ធនាគារ” ឬ“HFCB”) ត្រូវបានបង្កើតឡើងនៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជាក្នុងនាមជាក្រុមហ៊ុនមហាជនទទួលខុសត្រូវមានកម្រិតនៅឆ្នាំ 2022 ស្របតាមការអនុម័តរបស់ធនាគារជាតិនៃកម្ពុជា។
ទីស្នាក់ការកណ្ដាលរបស់ធនាគារដែលបានចុះបញ្ជីមានទីតាំងស្ថិតនៅអគារលេខ 342 មហាវិថីព្រះមុនីវង្ស កែងផ្លូវ N288 ភូមិ 4 សង្កាត់បឹងកេងកង 1 ខណ្ឌបឹងកេងកង រាជធានីភ្នំពេញ ប្រទេសកម្ពុជា។
សកម្មភាពគោលរបស់ធនាគារ គឺប្រតិបត្តិការអាជីវកម្មធនាគារ និងសេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុគ្រប់ប្រភេទនៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជា។
គោលដៅសំខាន់នៃអាជីវកម្មរបស់ធនាគារយើងខ្ញុំ គឺការប្តេជ្ញាចិត្តក្នុងការផ្តល់នូវសេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុប្រកបដោយតម្លាភាព និងយុត្តិធម៌ដល់អតិថិជនរបស់យើង។ យើងខ្ញុំជឿជាក់ថាអតិថិជនគ្រប់រូប និងទទួលបានសេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុដែលត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីបំពេញតម្រូវការរបស់ពួកគាត់ ហើយយើងកំពុងព្យាយាមឥតឈប់ឈរដើម្បីកែលម្អផលិតផល និងសេវាកម្មរបស់យើង ដើម្បីធានាថាពួកគេអាចប្រើប្រាស់បាន មានតម្លៃសមរម្យ និងងាយស្រួលក្នុងការប្រើប្រាស់។ យើងបេ្តជ្ញាចំពោះតម្លៃស្នូលនៃភាពចម្រុះ និងកម្លាំងរួមរបស់យើង ទំនួលខុសត្រូវសង្គម និងផ្តល់សេវាជូនអតិថិជនដោយយុត្តិធម៌។ យើងផ្តល់អាទិភាពដល់សុខុមាលភាពរបស់បុគ្គលរបស់យើងផងដែរ ធានាថាបុគ្គលិកគ្រប់រូបមានឧបករណ៍ និងចំណេះដឹងគ្រប់គ្រាន់ដែលពួកគេត្រូវការ ដើម្បីរីកចម្រើនក្នុងតួនាទីរបស់ពួកគេក្នុងការឈានទៅរកចក្ខុវិស័យរបស់យើង គឺក្លាយជាធនាគារអន្តរជាតិដែលផ្តល់សេវាកម្មហិរញ្ញវត្ថុ និងមានសុវត្ថិភាពព័ត៌មានដ៏ប្រសើរដល់អតិថិជនទាំងអស់ក្នុងសហគមន៍ និងការប្តេជ្ញាចិត្តឥតងាករេរបស់យើងក្នុងការផ្តល់នូវដំណោះស្រាយហិរញ្ញវត្ថុឌីជីថលប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត និងយុត្តិធម៌ដល់អតិថិជនរបស់យើង។
ចក្ខុវិស័យរបស់យើង
ដើម្បីក្លាយជាធនាគារអន្តរជាតិដែលផ្ដល់សេវាធនាគារនិងសន្តិសុខព័ត៌មានកម្រិតខ្ពស់បំផុតជូនដល់អតិថិជនទាំងអស់នៅក្នុងសហគមន៍។
បេសកកម្មរបស់យើង
ផ្ដល់នូវសេវាធនាគារជូនដល់ប្រជាជនកម្ពុជា ម្ចាស់អាជីវកម្មក្នុងស្រុក និងអន្តរជាតិ ដើម្បីសម្រេចក្ដីសុបិនរបស់ពួកគាត់។ យើងនៅទីនេះ ដើម្បីធ្វើជាគំរូសេវាធនាគារស្ដង់ដារ តាមរយៈការបង្កើតបទពិសោធន៍សេវាធនាគារដែលមាន ផលិតផល និងសេវាកម្មដ៏ល្អបំផុតសម្រាប់អតិថិជននៅក្នុងយុគសម័យឌីជីថលនេះ។